موقعیت در سایت : Skip Navigation Linksصفحه ی اصلی : آموزش : اطلاعیه آموزشی - ثبت نام
1396/04/04
قابل توجه دانشجویان درس پروژه (نیمسال دوم : بهمن ماه 1395)

به اطلاع دانشجویان می رساند که جهت اخذ مجوز برای دفاع و تعیین زمان جلسات دفاعیه مراحل زیر را می¬بایست انجام دهند. 1- تمامی گروههایی که پروژه ی خود را به اتمام رسانیده اند(تا تاریخ 12/4/96) باید فرم اتمام پروژه را از فایل ضمیمه که در این اطلاعیه آمده دانلود نموده و جهت تأیید و امضاء به استاد مربوطه ارائه دهند. لازم به ذکر است که استاد پروژه با توجه به عنوان تصویب شده در برگه های ثبت نام هر گروه ( که به تأیید کمیته پروژه رسیده و تحویل امور پژوهشی (خ داودی) داده شده است) باید تمام مستندات را مطابق با فایل آئین نگارش که در قسمت اطلاعیه های پژوهشی ، امور پروژه موجود می¬باشد مطابقت داده، همچنین از نظر محتوای علمی کاملاً تأیید نماید. پروژه هایی که در روز جلسه ی دفاعیه از نظر استاد داور در حد تأیید و قبول نباشد ، مورد پذیرش قرار نمی گیرد و دانشجو حتما میبایستی در ترم جاری مجددا درس پروژه را اخذ نمایند. 2- فرم اتمام پروژه را بعد از امضاء توسط استاد پروژه سریعاً به امور پژوهشی ( خ داودی) تحویل نمایید.(حداکثر تا تاریخ 15/4/96 ) 3- به گروههایی مجوز دفاع از پروژه داده می¬شود که که فرم اتمام پروژه را حداکثر تا تاریخ 15/4/96 به امور پژوهشی تحویل دهند. در غیر اینصورت گروههایی که این فرم را تا تاریخ ذکر شده به امور پژوهشی تحویا ندهند، با توجه به قوانین آموزشی و تاریخ ثبت نمرات ( که زمان محدودی دارد) به هیچ وجه اجازه ی دفاع در این نیمسال را ندارند و باید برای نیمسال تابستان (زمان ثبت نام 17 تیرماه لغایت 22 تیرماه) درس پروژه را مجدداً اخذ نمایند. 4- کلیه ی مستندات پروژه با توجه به اینکه رعایت آئین نگارش پروژه (4 نمره ) از نمره ی پروژه را در بر می گیرد، حتماً باید در روز دفاعیه آماده باشد. دانشجویان میبایستی مستندات خود را فقط در یک نسخه پرینت گرفته و در طلق و شیرازه ( بدون صحافی) در روز دفاعیه به همراه داشته باشند. نداشتن نسخه ی کامل پروژه باعث کسر نمره خواهد شد. ( مستندات در روز دفاع باید کامل باشد و به صورت خلاصه نباشد). 5- تمامی اعضای گروه ها باید در روز دفاع در مورد پروژه صحبت نمایند و تمامی اعضای گروه باید به طور کامل تسلط کافی به مباحث کل پروژه داشته باشند تا بتوانند پاسخگوی سوالات استادان حاضر در جلسه باشند. 6- دانشجویان جهت ارائه پروژه میبایستی یک فایل پاورپوینت که شامل مباحث اصلی پروژه باشد را به همراه داشته باشند. ( تعداد اسلایدها نباید بیشتر از 40 اسلاید باشد. اسلایدها شامل متن و تصاویر مربوط به پروژه باشد ) 7- اعضاء هر گروه باید در ارائه پاورپوینت با یکدیگر تعامل و مشارکت داشته باشند. 8- دانشجویان گروههای پروژه باید قبل از دفاع هماهنگی های لازم را با یکدیگر جهت ارائه ی هر چه بهتر پروژه انجام دهند تا در روز دفاع خللی در برگزاری جلسه ی دفاعشان پیش نیاید. 9- گروههایی که جهت ارائه پروژه در جلسات دفاعیه، نیاز به تجهیزات خاصی دارند حتماً یک روز قبل از تاریخ دفاع با امور پژوهشی در میان بگذارند تا در روز دفاع دچار مشکل نشوند. 10- مجدداً تأکید می¬شود که پروژه ای در جلسه ی دفاعیه پذیرفته و نمره ی قبولی اخذ خواهد کرد که کاملا تکمیل شده باشد. در غیر اینصورت حد نصاب نمره ی قبولی را به دست نخواهد آورد. 11- جدول زمانبندی جلسات پروژه متعاقبا اعلام خواهد شد. با تشکر

1396/03/30
قابل توجه کلیه دانشجویان

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان می‌رساند اطلاعات پرسنلی خود را در سامانه سجاد بررسی نموده و هرگونه مغایرت (اعم از معدل، مدرک، اشتباهات نوشتاری مانند آ، ء، ئی، یی، اله، الله و ...) را به آموزش اعلام نمایید تا برای رفع آن نامه‌های لازم به دانشگاه جامع تهیه شود. لازم به ذکر است اطلاعات مندرج در اصل شناسنامه ملاک مشخصات فردی می‌باشد. بدیهی است اهمال در این امر منتج به تأخیر در روند فراغت از تحصیل خواهد شد.

1396/03/16
قابل توجه کلیه دانشجویان(آخرین فرصت جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون)

کلیه دانشجویان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فقط تا روز چهارشنبه مورخ 17/03/96 فرصت دارند به واحد آموزش مراجعه نمایند.

1396/03/09
قابل توجه کلیه دانشجویان

دانشجویانی که در یک روز همزمان دو آزمون در مراکز دیگر دارند هرچه سریعتر به آموزش( آقای جمشیدی) مراجعه نمایند.

1396/03/08
قابل توجه کلیه دانشجویان (دریافت کارت ورود به جلسه آزمون)

به اطلاع كليه دانشجويان مي‌رساند از تاريخ 8/3/96 لغایت 16/3/96 از ساعت 9 تا 15 می‌توانند جهت دریافت كارت ورود به جلسه آزمون مراجعه نمايند. لازم به ذكر است تأیید كارت ورود به جلسه آزمون مستلزم واريز مبلغ كل شهريه ترم ( 85%‌سهم مركز و 15% حق نظارت) مي‌باشد.‌ دانشجویانی که تاکنون موفق به پرداخت مبلغ 15% حق ستاد نشده‌اند لطفاً از طریق درگاه اینترنتی سامانه سجاد نسبت به پرداخت مبلغ مذکور اقدام نمایند. دانشجویان محترم لازمست اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه (بخصوص نام درس، نام استاد، روز و ساعت آزمون) را بدقت بررسی نموده و نسخه دوم آنرا پس از امضاء به آموزش تحویل دهند. در صورت داشتن مغایرت موارد اصلاحی را به آموزش اعلام نموده، کارت مجدد دریافت نمایند. بدیهی است امضای کارت به معنی صحت مندرجات آن می‌باشد و مسؤولیت آن بر عهده دانشجو خواهد بود. دانشجویانی که کارت ورود به جلسه آزمون را همراه نداشته باشند اجازه ورود به جلسه آزمون را نخواهند داشت.

1396/02/30
قابل توجه دانشجویان درس اصول سرپرستی استاد زهتاب

کلاس جبرانی استاد فوق روز یکشنبه مورخ 31/02/96ساعت 11:00 الی 12:30 و ساعت 16:00 الی 17:30 برگزار می گردد.

1396/02/30
قابل توجه دانشجویان درس اصول و فنون استاد زهتاب

کلاس جبرانی استاد فوق روز یکشنبه مورخ 31/02/96ساعت 14:00 الی 16:00 و همچنین روز چهارشنبه مورخ 03/03/96 از ساعت 17:00 الی 19:00 برگزار می گردد.

1396/02/26
قابل توجه دانشجویان درس کاربینی

دانشجویان فوق جهت اطلاع از درس کاربینی فایل پیوستی را ملاحظه نمایند. دانلود فایل

1396/02/25
قابل توجه کلیه دانشجویان

دانشجویانی که کارت دانشجویی خود را دریافت نکرده اند هرچه سریعتر به واحد آموزش مراجعه نمایند.

1396/02/24
قابل توجه کلیه دانشجویان (برنامه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95)

تاریخ آزمون تمامی دروس در صفحه اول سایت دانشکده قرار داده شده است لازم است قبل از نهایی شدن برنامه آزمون حداکثر تا تاریخ 30/02/96 برنامه درسی و تاریخ آزمونهای مربوطه را مورد بررسی قرار دهید و هرگونه اشکال یا پیشنهاد را به واحد آموزش اعلام نمایید.تاریخ دریافت کارت آزمون و سایر نکات مربوطه در اطلاعیه های بعدی به اطلاع می رسد.

  صفحه ی آخر<<     بعدی <   صفحه 1 از 16  قبلی >   >>صفحه ی نخست
     

COPYRIGHT©2011 مرکز آموزش عالی انفورماتیک علمی - کاربردی شرکت داده پردازی ايران
.تمامي حقوق مریوط به مرکز آموزش عالی انفورماتیک علمی - کاربردی شرکت داده پردازی ايران می باشد